Yeni yılın ilk sabahı, hepimiz için yeni umutlarla dolu özel bir gün. Gelen yıla daha iyi başlamak için ailenle ve dostlarınla güzel bir kahvaltı yapmak keyifli olabilir.

Bu eğlenceli kahvaltısı için klasik bir kahvaltı yerine biraz daha yaratıcı tarifler denemek istiyorsan bloğumuzda bir çok pancake ve kahvaltı menüsü seni bekliyor.

Yılın ilk günü sağlıklı beslenme kararlarının da alındığı bir zaman olduğu için nuts’all ürünleri senin bu yıl da yanında.

Kahvaltıdaki misafirlerinin tercihlerini de özen göstermek istersen vegan veya laktoz intoleransı olanlara özel seçenekler sunabilirsin.

Sanılanın aksine, vegan kahvaltılar hazırlamak çok kolay. Nuts’all ürünleri ile yapabileceğin vegan sütle, pancakeler yapabilir, kahveleri lezzetlendirebilirsin.

Nuts’all yeni yıl ürünleri Beyaz Çikolatalı Damla Sakızlı ve Gingerbread masana renk katarken, kahvaltı klasiklerinden olan hurmalı, keçiboynuzlu, sade ve ballı fıstık ezmesi herkesin yine gözdesi olacak. Çikolatadan vazgeçemeyenler için bitter çikolatalı fıstık ve fındık ezmemiz yine baş köşede tabii ki.

Yılın ilk kahvaltısı kadar, güzel bir ortam da önemlidir. Masanızı yılbaşı renkleri ile süsleyebilir, lezzetli kahvaltı seçeneklerini sunumu güzel bir şekilde yapabilirsin.

Bu yıl sağlıklı yaşamak ve sevdiklerini sağlıklı gıdalarla tanıştırmak istersen, nuts’all yeni yıl seti tam aradığın hediye olabilir.

Yeni yıl, senin ve sevdiklerin için fıstık gibi geçsin…

Yeni yılda görüşmek üzere