Ntaze Doğal Gıda San ve Tic A.Ş firması olarak, 2018 yılında İstanbul Beykoz’daki tesisimizde Nuts’all ismi altında birbirinden lezzetli ezme çeşitleri üretmek üzere yola çıktık. Yer fıstığı ezmesi üretimi ile başlayan yolculuğumuza, çok geçmeden fındık ve badem ezmesi çeşitlerini de ekledik. Ardından, 2019 yılının ikinci yarısında tesisimizi şu anda faaliyetimizin devam ettiği Bursa’nın Nilüfer bölgesine taşıdık.

İlk günden bu yana iyi tarım yöntemleri ile üretilen; aflatoksinsiz ve ilaçsız hammaddeler kullanarak sizlere ulaştırdığımız doğal ürünlerimize, her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Yer fıstığı, fındık, badem, Antep fıstığı, kaju ve California Ceviz markası ile yaptığımız anlaşma sonrasında ceviz ezmesi de üretmeye başladığımız tesisimizde, modern üretim teknolojilerini kullanarak toptan ve perakende satışa uygun, tamamen doğal üretimler yapıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen zincir marketlerinde ulaşabileceğiniz ürünlerimizi, birçok doğal gıda üreticisi firma için aynı zamanda hammadde olarak tedarik ediyoruz. HORECA grubu için şeflerimizin talepleri doğrultusunda özel ezme üretimi yapan tesisimiz, güvenilir içeriği ile Nuts’all markalı ürünlerin ihracatını da gerçekleştiriyor. Türkiye’de ve dünyada denenmemiş lezzetlerin öncüsü olarak, her geçen gün yeni tatlar geliştirmekten ve bunları sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

Doğaya duyarlı Nuts’all markasının sürdürülebilirliğe ve basit içerik bilgilerine verdiği önem, paydaşlarımız tarafından da desteklenmekte ve ödüllendirilmektedir. Öyle ki bağlı bulunduğumuz Nilüfer Belediyesi tarafından yapılan bağımsız denetimlerle firmamız, “Örnek İşyeri” seçilmiştir.

“Herkes, gerçek gıda ile beslenebilmeli” diyerek başladığımız yolculuğumuz, sizlerin de desteği ve güveni ile her geçen gün daha da anlam kazanıyor. Nice yeni ve doğal lezzeti sizinle buluşturabilmek dileğiyle üretime devam edeceğiz.